Şarkıcı Berksan’dan mesafeli klip

BURADASIN

 

Son dönemlerde dinleyicileriyle paylaşmış olduğu ”Ben” adlı single ile birlikte ”Yok Öyle Dünyam” single ve ”Yeni Biri” isimli single çalışmalarıyla büyük beğeni toplamayı başaran Berksan, şimdi ise ”Darmaduman” adına sahip yeni single çalışmasını müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Koronavirüs ile alakalı tedbirler dahilinde yeni şarkısına klip çekmiş olan Berksan, yönetmen Can Özen’nün yanı sıra görüntü yönetmeni görevindeki Oğuz Kuşçu ve ayrıca yardımcı yönetmenlerden Meltem Yurttaş ile bir araya gelip maske ve eldiven kullanarak özel bir çekim gerçekleştirdi. 3 kişiden oluşan bu ekip, çekimleri sosyal mesafe korunup 6 saat süren rekor bir zaman içinde tamamlamış oldu.

15 Mayıs tarihi içerisinde bütün dijital müzik platform üzerinde yer almaya başlayacak şarkının sözleri Berksan’a, müziği ve de düzenlemesi de son dönemlerde şarkılarının soundu üzerindeki bütünlükte de imzası bulunan Turaç Berkay’a ait. Can Özen yönetmenliği ile birlikte ”Darmaduman” adlı single çalışmasıyla kamera karşısına geçmiş olan Berksan, ayrılıktan hemen sonra yaşamış olduğu değişimi anlatmış bulunan yalnız ve de aşık bir adamı canlandırmış olduğu klip içerisinde performansıyla da göz doldurmuş oldu.

Berksan’ın single kapak kısmında da yer almakta olan yeni imaj fotoğrafları üzerinde Turaç Berkay’ın imzası bulunmuş durumdayken; düzenli bir şekilde spor yapmakta olan ve sağlıklı beslenmeye dikkat etmeyi sürdüren sanatçının vermiş olduğu kilolar ve de yenilenmiş görünümü de dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmış değil..

Bu Yazi Toplam da okundu


Bu Yaziyi Paylaş :

Şarkıcı Berksan’dan mesafeli klip Konusuna Ait Etiketler

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


TemaHEX